İADE VE DEĞİŞİM KOŞULLARI 

 

www.alemdarshoes.com adresinden satın almış olduğunuz ürünlerin “kullanılmamış, yıpranmamış ve yeniden satışa uygun şekilde olması şartıyla iade ve değişim süresi fatura tarihinden itibaren "7 GÜN” dür.

 

ÜRÜN DEĞİŞİMİ NASIL YAPILIR ?

 

Aldığınız ürünü çeşitli sebeplerden dolayı değiştirmek istediğinizde ürünü kutusu ile sağlam ambalaj yaparak ; kutunun içerisinde NOT olarak değiştirmek istediğiniz ürünün model kodunu veya ismini ve ayak numaranızı belirterek 734224905 Müşteri kodu ile MNG KARGO ALEMDAR SHOES - İSLAM ALEMDAROĞLU adresimize göndermeniz yeterli. Değişimlerde ve iadelerde gidiş geliş kargo ücreti müşterilerimize aittir. DEĞİŞİMLERDE KARGO ÜCRETİ 130 ₺ - İADELERDE KARGO ÜCRETİ 165 ₺'dir. Detaylı bilgi için 0546 133 35 36 iade ve değişim hattıyla irtibata geçebilirsiniz.

Ürün kontrolü yapıldıktan sonra değişiminiz 7 iş günü içerisinde yapılıp size tekrar gönderilecektir.

 

ÜRÜN İADESİ NASIL YAPILIR ?

 

Aldığınız ürünü iade etmek istediğinizde ürünü kutusu ile sağlam ambalaj yaparak ; kutunun içerisinde NOT olarak iade sebebinizi belirterek 734224905 Müşteri kodu ile MNG KARGO ALEMDAR SHOES - İSLAM ALEMDAROĞLU adresimize göndermeniz yeterli. İadelerde gidiş geliş kargo ücreti müşterilerimize aittir. Detaylı bilgi için 0546 133 35 36 iade ve değişim hattıyla irtibata geçebilirsiniz.

Ürün kontrolü yapıldıktan sonra iadeniz 7 iş günü içerisinde hesabınıza yatırılacaktır.

 

Faturasız iade ve değişim yapılamamaktadır.

 

Hangi Ürün / Ürünler  İade ve Değişim Kapsamına Girmez?

Kullanılmış, yıpranmış ve yeniden satışa uygun olmayan ürünlerde iade ve değişim mevcut değildir. 

 

AYIPLI ÜRÜN BİLDİRİMİ

Ürünlerimizin tümü paketlenirken kalite kontrolden geçmektedir.Nadir yaşanılan durumlarda ürünün defolu veya yanlış olarak tarafınıza ulaşması durumunda MNG kargo ile karşı ödemeli olacak şekilde şikayetlerinizi belirterek 734224905 müşteri kodu ile ALEMDAR SHOES  adresinize göndermeniz yeterli. Hatalı ürünlerde birebir aynı ürün ve numara değişiminde kargo ücreti tarafımıza aittir.

 

SORULARINIZ İÇİN 0546 133 35 36 ARAYABİLİR VEYA  WHATSAPP HATTIMIZDAN İLETİŞİME GEÇEBİLİRSİNİZ.

 

cultureSettings.RegionId: 0 cultureSettings.LanguageCode: TR